Systemy ekspozycji multimedialnych

Systemy ekspozycji multimedialnych to dzisiaj jedna z najbardziej interdyscyplinarnych dziedzin technologii, która wykorzystuje innowacyjne rozwiązania i techniki prezentacyjne w połączeniu z realistyczna scenografią, makietami i dioramami, a także wysokiej jakości diaporamami. W rzeczywistości jest to skomplikowany proces budowy indywidualnych rozwiązań dopasowanych do treści merytorycznej, integrujących ze sobą wszystkie elementy nowoczesnej ekspozycji. To także wspomaganie edukacji w taki sposób aby jak najbardziej zaangażować dzisiejszego zwiedzającego w opowiadaną historię czy proces.

SIGNUM PROJECT tworzy, buduje i wdraża systemy ekspozycyjne z wykorzystaniem multimediów, rozszerzonej rzeczywistości oraz wirtualnej rzeczywistości, które doskonale komponują się z potrzebami i wymogami współczesnych wystaw stałych, czy czasowych. Posiadamy własne zaplecze doświadczalne, dzięki czemu możemy wiele rozwiązań przetestować i zweryfikować zanim zostaną one wdrożone.

Integrujemy także rozwiązania takie jak beacon-y, lokalizatory, aplikacje mobilne, które dzisiaj stanowią nieodłączny element każdej ekspozycji multimedialnej, szczególnie na dużym obszarze wewnętrznym lub zewnętrznym. Staramy się łączyć technologie z eksponatami, rozszerzając przekaz jaki ze sobą niosą.

To wszystko jest ostatecznie integrowane tak aby zabudowy, konstrukcje, dioramy, makiety, multimedia były doskonale zintegrowane i angażowały wszystkie zmysły zwiedzających.

 

KONTAKT

Przed Tobą kolejne wyzwanie z zakresu nowych technologii? Zadzwoń! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Signum Project Sp. z o.o. / ul. Saska 4, pok. 112, 30-720 Kraków, PL / NIP: 6762461777

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.