Systemy sterowania

System sterowania to serce każdej integracji. Nawet najlepiej wyposażony budynek bez dobrze dobranego i wykonanego systemu sterowania nie będzie przynosił korzyści użytkownikom. Projekt i wdrożenie systemu sterowania to ogromne wyzwanie, zaczynające się już w fazie koncepcji. Decyduje on o tym jak będziemy postrzegać jakość wszystkich podległych mu instalacji, gdyż to poprzez system sterowania zarządzamy nimi bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej.

System sterowania wraz z interfejsem użytkownika to narzędzie w ręku domownika, zarządcy nieruchomości, dyrektora technicznego i każdego personelu, który ma styczność z technologią w budynku. System sterowania powinien mieć możliwość integracji z każdym podsystemem w budynku nie ograniczając jego możliwości, a przede wszystkim nie ograniczając użytkownika w jego potrzebach teraźniejszych oraz przyszłych.

Dlatego nasze systemy sterowania to pełna integracja systemów niskoprądowych, pożarowych, bezpieczeństwa, multimediów, oświetlenia oraz systemów komfortu – klimatyzacji, wentylacji itp. Systemy sterowania mogą być wyposażone w klasyczne interfejsy użytkownika, ale także w te mobilne (tablet, telefon) oraz te najnowocześniejsze – interfejs głosowy, wirtualna rzeczywistość,rozszerzona rzeczywistość, interfejs sensoryczny, zachowując przy tym intuicyjność i prostotę obsługi.

 

KONTAKT

Przed Tobą kolejne wyzwanie z zakresu nowych technologii? Zadzwoń! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Signum Project Sp. z o.o. / ul. Saska 4, pok. 112, 30-720 Kraków, PL / NIP: 6762461777

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.