Systemy ekspozycji multimedialnych

Systemy ekspozycji multimedialnych to dzisiaj jedna z najbardziej interdyscyplinarnych dziedzin technologii, która wykorzystuje innowacyjne rozwiązania i techniki prezentacyjne w połączeniu z realistyczna scenografią, makietami i dioramami, a także wysokiej jakości diaporamami. W rzeczywistości jest to skomplikowany proces budowy indywidualnych rozwiązań dopasowanych do treści merytorycznej, integrujących ze sobą wszystkie elementy nowoczesnej ekspozycji. To także wspomaganie edukacji w taki sposób aby jak najbardziej zaangażować dzisiejszego zwiedzającego w opowiadaną historię czy proces.

SIGNUM PROJECT tworzy, buduje i wdraża systemy ekspozycyjne z wykorzystaniem multimediów, rozszerzonej rzeczywistości oraz wirtualnej rzeczywistości, które doskonale komponują się z potrzebami i wymogami współczesnych wystaw stałych, czy czasowych. Posiadamy własne zaplecze doświadczalne, dzięki czemu możemy wiele rozwiązań przetestować i zweryfikować zanim zostaną one wdrożone.

Integrujemy także rozwiązania takie jak beacon-y, lokalizatory, aplikacje mobilne, które dzisiaj stanowią nieodłączny element każdej ekspozycji multimedialnej, szczególnie na dużym obszarze wewnętrznym lub zewnętrznym. Staramy się łączyć technologie z eksponatami, rozszerzając przekaz jaki ze sobą niosą.

To wszystko jest ostatecznie integrowane tak aby zabudowy, konstrukcje, dioramy, makiety, multimedia były doskonale zintegrowane i angażowały wszystkie zmysły zwiedzających.

Kontakt

Przed Tobą kolejne wyzwanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
Wspólnie znajdziemy najlepszy sposób na przyszłość!

(+48) 123 789 795
Zadzwoń →
Napisz →
Kraków / ul. Ciepłownicza 20
Odwiedź nas →

Signum Project Sp. z o.o. / ul.Ciepłownicza 20, 31-574 Kraków / NIP: 6762461777 / REGON: 122765930 / KRS: 0000457111
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI KRS. Kapitał zakładowy: 60 000,00 zł wniesiony w całości

Copyright © 2024 by Signum Project Sp. z o.o. – All rights reserved. Branding & webdesign by Babilon.me

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.