Systemy sterowania

System sterowania to serce każdej integracji. Nawet najlepiej wyposażony budynek bez dobrze dobranego i wykonanego systemu sterowania nie będzie przynosił korzyści użytkownikom. Projekt i wdrożenie systemu sterowania to ogromne wyzwanie, zaczynające się już w fazie koncepcji. Decyduje on o tym jak będziemy postrzegać jakość wszystkich podległych mu instalacji, gdyż to poprzez system sterowania zarządzamy nimi bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej.

System sterowania wraz z interfejsem użytkownika to narzędzie w ręku domownika, zarządcy nieruchomości, dyrektora technicznego i każdego personelu, który ma styczność z technologią w budynku. System sterowania powinien mieć możliwość integracji z każdym podsystemem w budynku nie ograniczając jego możliwości, a przede wszystkim nie ograniczając użytkownika w jego potrzebach teraźniejszych oraz przyszłych.

Dlatego nasze systemy sterowania to pełna integracja systemów niskoprądowych, pożarowych, bezpieczeństwa, multimediów, oświetlenia oraz systemów komfortu – klimatyzacji, wentylacji itp. Systemy sterowania mogą być wyposażone w klasyczne interfejsy użytkownika, ale także w te mobilne (tablet, telefon) oraz te najnowocześniejsze – interfejs głosowy, wirtualna rzeczywistość,rozszerzona rzeczywistość, interfejs sensoryczny, zachowując przy tym intuicyjność i prostotę obsługi.

Kontakt

Przed Tobą kolejne wyzwanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
Wspólnie znajdziemy najlepszy sposób na przyszłość!

(+48) 123 789 795
Zadzwoń →
Napisz →
Kraków / ul. Ciepłownicza 20
Odwiedź nas →

Signum Project Sp. z o.o. / ul.Ciepłownicza 20, 31-574 Kraków / NIP: 6762461777 / REGON: 122765930 / KRS: 0000457111
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI KRS. Kapitał zakładowy: 60 000,00 zł wniesiony w całości

Copyright © 2024 by Signum Project Sp. z o.o. – All rights reserved. Branding & webdesign by Babilon.me

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.