Zarządzanie komfortem w budynku

Wiele współczesnych budynków jest wyposażona w systemy HVAC oraz zaawansowane systemy BMS, które pozwalają zarządzać parametrami klimatu wewnątrz budynku. Należy jednak zwrócić uwagę, że w dzisiejszych czasach BMS to nie tylko możliwość zarządzania, ale także kontrolowania komfortu pracowników, minimalizując zużycie energii w budynku oraz zapewniając najemcy pożądany efekt ekonomiczny.

Właściwe warunki pracy, komfort termiczny, stanowi dzisiaj o przewadze danej powierzchni biurowej nad innymi, gdzie systemy są lub niewłaściwe zaprojektowane bądź ich wdrożenie nie obejmuje takich funkcji. Nasi inżynierowie biorą udział w programach badawczych, które pozwalają na właściwy pomiar oraz kontrolę warunków komfortu w obiektach gdzie przebywają ludzie, ale także w miejscach gdzie komfort dotyczy towarów, eksponatów muzealnych czy wszelkich innych cennych przedmiotów.

Właściwe algorytmy, programowanie i wdrażanie systemów w pełnej integracji z systemami HVAC pozwala zapewnić optymalny zakres komfortu, wyeliminować syndrom chorego budynku, poprawić efektywność pracy, zwiększyć zadowolenie najemcy czy użytkownika danej powierzchni.

Zarządzanie komfortem to obecnie najdynamiczniej rozwijająca się dziedzina w zakresie nowoczesnego sterowania budynkiem i Facility Management. Warto o to zadbać na każdym etapie swojej inwestycji niezależnie od tego czy jesteś właścicielem budynku czy najemcą.

Kontakt

Przed Tobą kolejne wyzwanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
Wspólnie znajdziemy najlepszy sposób na przyszłość!

(+48) 123 789 795
Zadzwoń →
Napisz →
Kraków / ul. Ciepłownicza 20
Odwiedź nas →

Signum Project Sp. z o.o. / ul.Ciepłownicza 20, 31-574 Kraków / NIP: 6762461777 / REGON: 122765930 / KRS: 0000457111
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI KRS. Kapitał zakładowy: 60 000,00 zł wniesiony w całości

Copyright © 2023 by Signum Project Sp. z o.o. – All rights reserved. Branding & webdesign by Babilon.me

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.