Wizualizacje budynków i systemów

Ilość systemów w budynku jest dzisiaj niemożliwa do opanowania przez obsługę, która pozbawiona jest możliwości obserwacji i sterowania nimi za pomocą dedykowanej wizualizacji. Prawdziwą sztuką jest nie tylko tworzenie interfejsu użytkownika za pomocą gotowej aplikacji producenta, ale wykonanie jej w sposób dedykowany dla ściśle określonego personelu, znając jego potrzeby i cele w zarządzaniu systemami.

Dopiero w takiej sytuacji doceniamy jak istotną rolę pełni dobrze zaprojektowana i wykonana wizualizacja. A jest ona tylko tak dobra jak system sterowania, który umożliwia jej stworzenie. Wizualizacja to obrazowe przedstawienie procesów i systemów pracujących w danym budynku. Bez niej żaden dzisiejszy obiekt nie jest w stanie efektywnie funkcjonować niezależnie od jego rozmiaru – czy to jest dom prywatny, czy biurowiec, stadion czy nawet lotnisko.

Warto więc zainwestować w przygotowanie całej wizualizacji, tak aby nie była tylko kolejnym elementem który trzeba opanować i się go nauczyć, ale żeby była rzeczywistym wsparciem i ułatwieniem w sprawnym opanowaniu całego obiektu.

 

KONTAKT

Przed Tobą kolejne wyzwanie z zakresu nowych technologii? Zadzwoń! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Signum Project Sp. z o.o. / ul. Saska 4, pok. 112, 30-720 Kraków, PL / NIP: 6762461777

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.