Realizacje SiGNUM Project

 

Mamy przyjemność współpracować z blisko setką klientów. Zobacz nasze realizacje na osi czasu.

2023

Projekty i koncepcje

Hrubieszów / PL

CONCEPT LAB Hrubieszów

Zaprojektowanie i wykonanie wraz z dostawą wyposażenia dwóch nowoczesnych sal warsztatowych do nauki robotyki, mechatroniki, IoT, sztucznej inteligencji oraz druku 3D, a także realizacji programu z zakresu fizyki szkoły podstawowej. Sale warsztatowe inspirowane osobą Henry’ego Orensteina, który był twórcą Transformersów.

Systemy niskoprądowe

Kraków / PL

IG Group

Dostawa i wykonanie systemów informacyjnych, multimedialnych i wideokonferencyjnych dla sal meeting rooms i przestrzeni wspólnych.

Młyny Rothera Bydgoszcz

Wykonanie interaktywnej wystawy Młyn Maszyna w zabytkowych wnętrzach Młynów Rothera w Bydgoszczy, w której to znalazły się wielkoskalowe stanowiska mechaniczne ukazujące procesy fizyczne zachodzące przy pracy młynów, transportu zboża oraz aspektów związanych z mechaniką i przekazywaniem napędu do pracy młyna, wykorzystywaniem siły wody oraz ludzkich mięśni.

Realizacja wystawy stałej Narodowego Centrum Kultury Filmowej w Łodzi, znajdującej się w kompleksie EC1 (dawnej Elektrociepłowni), poświęconej całemu procesowi realizacji produkcji filmowej.

Harcerskie Ścieżki

Muzeum Ruchu Harcerskiego Fort Jugowice – Kraków – wykonanie ekspozycji historycznej i edukacyjnej dla Muzeum Narodowego Miasta Krakowa w zabytkowym forcie Jugowice wraz z wyposażeniem multimedialnym i meblowym

Zaprojektowanie i wykonanie części ekspozycji dla centrum nauki w Centrum Promocji Nauki i Innowacji KORTOSFERA w Olsztynie. Ponad 50 eksponatów i stanowisk edukacyjnych i interaktywnych z rozwiązaniami mechatronicznymi.

Brama w Gorce

Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa rozwiązań edukacyjnych dla ścieżki w koronach drzew BRAMA w GORCE wraz z wykonaniem trzech stanowisk multimedialnych (holograficznych) dla strefy jaskini.

2022

Systemy multimedialne

Kraków / PL

Dostawa i instalacja systemów multimedialnych do sal wykładowych i lektorskich w pawilonie C7 na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie

2021

Systemy multimedialne

Kraków / PL

Dostawa systemów multimedialnych dla sal wykładowych, ćwiczeniowych i laboratoryjnych dla budynku S1 oraz Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.

2020

Systemy niskoprądowe

Tarnów / PL

Wykonanie specjalistycznych systemów sygnalizacji i automatyki pożarowej w obiekcie hali produkcyjnej TARNWELL w Tarnowie

Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie

Ekspozycja przyrodnicza dla Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie – kompleksowe zaprojektowanie i wykonanie stanowisk edukacyjnych, sali dydaktycznej wraz z dioramami, eksponatami, treściami merytorycznymi, aplikacjami, mechatroniką oraz rozwiązaniami multimedialnymi. Zaprojektowanie i wykonanie ogrodu dydaktycznego dla Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie wraz z opracowaniem stanowisk edukacyjnych, ruchowych oraz przyrodniczych, nasadzeniami oraz rewitalizacją istniejącego ogrodu oraz udostępnieniem dla niepełnosprawnych.

Systemy multimedialne

Warszawa / PL

Wyposażenie w systemy multimedialne, systemy integracji i zarządzania, pokoje pracy zdalnej, systemy wideokonferencyjne i audiowizualne w siedzibie banku w budynku Warsaw Hub. Dostawa urządzeń mobilnych i aplikacje do pracy zdalnej.

Systemy multimedialne

Kraków / PL

Kompleksowa dostawa i wykonanie systemów multimedialnych dla sal dydaktycznych w nowym budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Systemy multimedialne

Kraków / PL

Kompleksowa dostawa i wykonanie systemów multimedialnych dla sal dydaktycznych, pomieszczeń laboratoryjnych i ćwiczeniowych dla Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

2019

MULTIMEDIALNE CENTRUM INFORMACYJNE – kompleksowa dostawa i wykonanie rozwiązań multimedialnych wraz z infrastrukturą teletechniczną, niskoprądową oraz pracami budowlanymi dla najnowszej strefy multimedialnej, interaktywnej oraz polisensorycznej wraz ze strefą pogłębiania wiedzy na Zamku Królewskim na Wawelu. (więcej…)

Systemy multimedialne

Kraków / PL

Kompleksowa dostawa i wykonanie systemów niskoprądowych oraz multimedialnych dla hali sportowej przy ul. Pszczelnej w Krakowie

Stezka Korunami Stromu Krknose

Espozycja przyrodnicza dla obiektu ścieżki w koronach drzew w Czechach. Zaprojektowano oraz zainstalowano interaktywny ptasi zegar, stanowiska ekspozycyjne z dioramami drzew i ptaków na wieży widokowej, a także wykonano makiety zwierząt leśnych dla strefy wejścia. Jest to pierwsza część realizacji, która będzie kontynuowana przez kolejne lata dla firmy STEZKA KORUNAMI STROMU KRKNOSE

2018

Zintegrowany system bezpieczeństwa pożarowego oraz system automatyki budynkowej BMS. Monitor urządzeń z wizualizacją systemu sterowania i zarządzania systemami technologicznymi w budynku.

2017

2016

2015

2014

Systemy multimedialne

Kraków / PL

System prezentacyjny audiowideo w oparciu o technologie bezprzewodowe dla sal konferencyjnych i meeting room

2013

2012

Case Study

Przez lata działaności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, którymi chcemy się podzielić. Zobacz Signum Cookbook.

Warto zostać
naszym Klientem!

» Posiadamy wieloletnie doświadczenie
» Zgrany zespół profesjonalistów
» Doskonałe referencje
» Bazujemy na najlepszych rozwiązaniach

Jeżeli szukają Państwo partnera w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć: to my!

Kontakt

Przed Tobą kolejne wyzwanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
Wspólnie znajdziemy najlepszy sposób na przyszłość!

(+48) 123 789 795
Zadzwoń →
Napisz →
Kraków / ul. Ciepłownicza 20
Odwiedź nas →

Signum Project Sp. z o.o. / ul.Ciepłownicza 20, 31-574 Kraków / NIP: 6762461777 / REGON: 122765930 / KRS: 0000457111
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI KRS. Kapitał zakładowy: 60 000,00 zł wniesiony w całości

Copyright © 2024 by Signum Project Sp. z o.o. – All rights reserved. Branding & webdesign by Babilon.me

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.